PSYCHOLOG

Home / PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

Życiowe zakręty i upadki mogą zdarzyć się każdemu. Fundacja POD WSPÓLNYM DACHEM zapewnia pomoc psychologiczną i terapeutyczną każdemu, kto znalazł się w sytuacji kryzysowej, ma problemy rodzinne, boryka się z przeszłością, doświadczył straty lub po prostu chce zmienić swoje życie.
Spotkania prowadzi doświadczona psychoterapeutka, Marzena Damięcka. Ekspertka specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, obsesyjno-kompulsywnych, depresyjnych i osobowości. Pomaga też osobom współuzależnionym i DDA, a także każdemu kto ma problem w budowaniu trwałych i satysfakcjonujących relacji, doświadcza zespołu lęku pourazowego i boryka się z fobiami społecznymi.

Marzena Damięcka prowadzi też coaching indywidualny i małżeński.

PSYCHOTERAPEUTA

Osobom, które potrzebują pomocy w lepszym poznaniu siebie polecamy Łukasza Franca, który wierzy że każda zmiana jest możliwa.

Psychoterapeuta, pedagog, absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Prowadzi psychoterapię oraz konsultacje osób dorosłych, które doświadczają wszelkiego rodzaju cierpienia emocjonalnego. Mogą to być problemy w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, obecny kryzys, trauma, trudne doświadczenia lub traumy z okresu dzieciństwa, lęki, depresja, czy też problemy na pograniczu psychologii i duchowości.

W pracy psychoterapeutycznej posługuje się głównie terapią schematu, podejściem poznawcho-behawioralnym, myśleniem psychodynamicznym oraz systemowym. Interesuje się również nowymi podejściami terapeutycznymi w leczeniu traum szokowych i rozwojowych.

Koszt konsultacji 120 zł/ 1 h.