O nas

Home / O nas

O nas

„Małżeństwo jest jak redagowanie gazety. Codziennie tej samej, z tym samym tytułem, szatą graficzną, a jednak wciąż z pasją pisanej na nowo.” To porównanie usłyszeliśmy jakiś czas temu, nie pamiętamy już od kogo. W tych kilku zdaniach zawiera się jednak cenna prawda. Nikt nie urodził się małżonkiem czy rodzicem „roku”. To wymaga pracy i zaangażowania. Co jednak, gdy to nie wystarcza? Entuzjazm może przecież przegrać z poczuciem niewiedzy i zagubienia. Dlatego też powstała nasza fundacja.

Chcemy pomagać małżeństwom i rodzinom. Z jednej strony przygotowywać do bycia we dwoje, uczyć i inspirować, tak by codzienność po ślubie nie zamieniła się w gorzką rutynę. Z drugiej pomagać, gdy związek zaczyna się „sypać”. Z trzeciej, uczyć budowania relacji z dziećmi, tak by stawały się pełnowartościowymi członkami społeczeństwa.

Fundacja „Pod wspólnym dachem” organizuje wydarzenia (warsztaty, szkolenia), spotkania, prelekcje i wykłady z zakresu tematyki rodzinnej, aspektów płciowości i seksualności, zapewnia też możliwość terapii (psycholog, mediatorzy).

Zapraszamy do współpracy.