Nasz Zespół

Home / Nasz Zespół

Nasz Zespół

Justyna i Kuba Witkowscy

Znamy się „tylko” dziesięć lat, ale mówimy że od urodzenia. Małżeństwem jesteśmy trochę krócej, ponad osiem. Mamy troje dzieci: Tosię, Anielkę i Tobiasza. Małżeństwo to nasza pasja. Rodzina też. Ale nie jest tak, że o życiu wiemy już wszystko i nie popełniamy błędów. Wciąż się siebie uczymy i na nowo sobą zachwycamy, rozczarowujemy, a nawet rozśmieszamy. Po pachy i do łez. Szczerze i „na maxa”. Kochamy nasz dom, a w nim kolacje przy świecach, dobrą muzykę, film i wspólne rozmowy. A poza nim? Uwielbiamy jeździć rowerami, zwiedzać i cieszyć oko tym wszystkim co piękne i niepowtarzalne. Fascynuje nas człowiek i jego historia. Dlatego szukamy wyjątkowych spotkań, podczas których możemy czerpać inspirację i przekazywać ją dalej. Budzić w sobie nadzieję, radość i ciekawość tego co przed nami.


Magdalena i Jacek Sztyk

Znamy się całe życie. Najtrudniejszą obietnicę złożyliśmy w 2006 roku i tak rozpoczęliśmy naszą wspólną przygodę. Jesteśmy rodzicami dwóch synów, którzy każdego dnia udowadniają nam, że niemożliwe nie istnieje.
Naszą największą pasją jest nasza rodzina. To właśnie w niej doświadczamy wszystkich uczuć z niezwykłym natężeniem.


Ela i Marek Bogdewiczowie

Małżonkowie z 24-letnim stażem, rodzice pięciorga dzieci, trzech córek i dwóch synów. Ela jest absolwentką Instytutu Nauk o Rodzinie Akademii Teologii Katolickiej (obecnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu edukacji wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Marek jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Ukończył również ogólnomenadżerskie studia podyplomowe na Wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Po kilkunastu latach małżeństwa razem skończyli kurs w zakresie mediacji pojednawczych na UKSW. Wspólnie prowadzą mediacje miedzy małżonkami, rodzicami i dziećmi a także wszędzie tam, gdzie dwie strony nie potrafią się porozumieć.